Jakie książki o miłości?

Jakie książki o miłości?


Autor zdjęcia: jooleeah_stahkey

Jest wiele podręczników o miłości. Większość to pomimo wszystko ckliwe romanse z niezwykle nierealną historią i aż nadto emocjonalnymi bohaterami. Tak naprawdę każdy już przyzwyczajony jest do tego obrazu, a ci bardziej nie życiowi mogą nawet uwierzyć, że tak właśnie prezentuje się życie. Szczęśliwie, dla wszystkich kto chce poszukać, znajdzie się również coś bardziej oddającego rzeczywistość. Dokładniej mówiąc, zagmatwane koleje rzeczywistości. Czarny humor, który serwuje istnienie naokoło. „Love Rosie” Cecelii Ahern to książka o miłości, jaka osadzona jest w realiach prawdziwego świata. Bohaterowie to najzwyklejsi ludzie, którym najzwyczajniej w świecie czasem coś nie wyszło. Ich historia jest po prostu zwyczajna. Jednak jest w niej coś, co buduje magiczny klimat, wszechobecny w książce.

Błędy młodości

Alex oraz Rosie byli przyjaciółmi od najmłodszych lat. Gdyby przedstawić wspomnienia pojedynczego, z pewnością drugie grałoby w nich pierwsze skrzypce. Wspólna zabawa jak również spędzanie czasu trwały do końca liceum. Tam zaczyna się prawdziwe życie, pierwsze miłości. Gdyby wszystko poszło dobrze, żadne z nich nie musiałoby poszukiwać sobie pozostałej miłości. Wszystko rozbiło się o bal studniówkowy, na którą to Alex zaprosił inną kobietę. Rosie poszła w jego ślady. Cały wieczór bawili się osobno, jednak zazdrośnie na siebie spoglądając. Po studniówce nadszedł czas zmian w życiu. Alex wyjechał na studia, z kolei Rosie przypadkowo została matką. Wiele wskazywało, że ich losy się rozdzielą.

Interesujące funkcjonowanie

Tak oAlex jak i Rosie mieli ciekawe istnienie. Istnienie pełne ambicji, jakie dyktowało nowe oraz niecodzienne posunięcia i przygody. W istocie przy każdej okazji powracały echa przyszłości, od jakich trudno było się uwolnić, a wskutek tego dyktowały posunięcia. Ich losy splatały się. Wielokrotnie krzyżowały wcześniej powzięte plany. Pomimo upływu czasu, całkowicie odmiennej sytuacji życiowej jak również niechęci osób trzecich nadal mieli ze sobą kontakt, który rodził dziwne okoliczności. Znajomość kończy się niespodziewanym zdarzeniem. Jednakże, aby poznać te wszystkie przygody, trzeba przeczytać książkę

Nieopowiedziana wcześniej przeszłość

„Love Rosie” to książka niecodzienna. Sporadycznie można spotkać te podejście do tematu jak również takich bohaterów. Przeżywane poprzez nich historie wciągają, a czytelnik wręcz chce ich poznać. Książka nie jest zbieraniną wesołych momentów z życia 2 osób, lecz pełnowymiarową historią funkcjonowania, razem ze wzlotami a także upadkami. Razem z wszystkimi gorzkimi przeżyciami, jak można codziennie spotkać. „Love Rosie” to głównie świetna i wciągająca zabawa. Książka jest po prostu warta polecenia każdemu, nawet w ten sposób, którzy nie specjalnie lubią literatura o miłości.

Share This:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Książka, Recenzja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>